TV LED LG 55UK6470

chwilowy brak towaru

 • Producent: LG
 • Kategoria: Telewizory LED
 • Przekątna ekranu: 55 "
 • Rozdzielczość: 4k - 3840 x 2160
 • Funkcje: WiFi, Smart TV
 • Częstotliwość odświeżania: 100 Hz
 • Złącza HDMI: 3
 • Złącza USB: 2
 • Wysokość: 78.5 cm
 • Szerokość: 124.7 cm
 • Standard Vesa: 300 x 300
 • Klasa energetyczna: A+
 • Tuner: DVB-T, DVB-C, DVB-S

postępowy Design i Kinowa Jakość oszałamiający telewizor LED o przekątnej 55 cali producenta LG. Rozdzielczość 4K to nowy standard UHD. Doświadcz bardziej realistycznych obrazów z niedużymi szczegółami i żywymi kolorami na wyświetlaczu IPS, z rozdzielczością czterokrotnie pokaźniejszą niżeli Full HD.

Dzięki formatowi multi-HDR, w tym HDR10 i HLG, w połączeniu z dynamicznym regulowaniem scenerii do scen LG, możesz cieszyć się całą zawartością video w oszałamiającej jakości HDR. Wysoka Rozdzielczość 4K Zachwyć się klarownie wyraźnym obrazem i żywymi kolorami telewizora 4K UHD, który ma 4 razy więcej pikseli niż telewizor z rozdzielczością FHD.

dzisiaj możesz zobaczyć choćby najdrobniejsze detale w każdej scenie. Doskonała Jakość Pod Każdym Kątem Dzięki zaimplementowaniu w telewizorze LG LED 55UK6470 matrycy z szerokim kątem patrzenia możesz zająć każde miejsce w pokoju i cieszyć się jakością obrazu w rozdzielczości 4K.

Urządzenie gwarantuje 100% odwzorowania barw choćby pod kątem. Źródło Obrazu 4 rdzeniowy procesor gwarantuje płynność obrazu i żywe kolory. Wszystkie szumy zostają wygładzone, a materiały gorszej jakości są konwertowane by zbliżyć je do standardu jakości 4K dynamicznie w czasie rzeczywistym.

Wysoki kontrast pozwoli lepiej wczuć się w atmosferę sceny i dojrzeć więcej detali. Dostrzeż Każdy detal postępowa technika Active HDR 4K optymalizuje każdą scenę, dzięki temu możesz ujrzeć choćby najdrobniejsze detale w bogactwie odcieni i detali.

Telewizor obsługuje niemało standardów HDR jak między innymi HDR10, dzięki któremu możesz cieszyć się filmami w najwyższej jakości obrazu. Zarządzanie Głosem Wydawaj polecenia za pomoca głosu dzięki technologii AI ThinQ.

Im dłużej korzystasz z urządzenia tym więcej Twój asystent się uczy. Będzie w stanie na przykład polecić filmy na podstawie historii obejrzanych przez Ciebie produkcji, lub wyszukać w internecie przepisu na pyszną sałatkę.

Dźwięk Przestrzenny Ultra Surround otwiera nowe krajobrazy dźwiękowe. Dźwięk pochodzący z wielu wirtualnych kanałów audio gwarantuje intensywne doznania rozrywkowe. Dzięki tej technice poczujesz się tak jakbyś brał udział w wydarzeniach, które są wyświetlane na ekranie.

Elegancja i Prostota Smukła ramka i wykwintne, progresywne linie telewizora LG LED 55UK6470 dodają wnętrzu luksusowego stylu i rozszerzają przyjemność z oglądania telewizji. Dzięki takiej konstrukcji urządzenie świetnie demonstruje się w każdym wnętrzu.

Świat W Zasięgu Ręki System webOS 3.5 daje Ci dostęp do treści których szukasz, wtedy kiedy zechcesz, bez utrudnień. Inteligentna funkcja menu bez zbędnych komplikacji zezwala na oglądanie treści premium.

Security Manager w systemie webOS 3.5.5 z dokumentem Cybersecurity Assurance Program (CAP2900-1) umożliwia bezpieczne korzystanie z telewizora smart TV. Uniemożliwia instalacji nieautoryzowanych aplikacji, próbach włamań hakerskich i wyciekom prywatnych danych.

Podobne produkty w kategorii Telewizory LED