GoGEN CC 104

chwilowy brak towaru

  • Producent: GoGEN
  • Kategoria: Rejestratory samochodowe
  • Przekątna ekranu: 1.4 "
ASYSTENT TWOJEGO PODRÓŻOWANIA

Full HD kamera do samochodu zanotuje zróżnicowane sytuacje, z którymi możesz się przy jeździe spotkać - od zadziornych kierowców, przez niedorajdów aż po kierowców początkujących. Kamera nagrywa videa w formatach AVI, WVGA, VGA lub QVGA a fotografie zapisuje w formacie JPG. Kamera ma minimalne wymiary tak, aby co jak najmniej ograniczała widoczność. Zachowuje się niemal jako lusterko wsteczne na przedniej szybie samochodu.

Z KAMERĄ SAMOCHODOWĄ NA DROGACH BĘDZIESZ CZUĆ SIĘ BEZPIECZNIE!

Nagrywanie w pętli
Zapis włączonej kamery jest w sposób ciągły nagrywany w pętli. To znaczy, iż nagrasz taką długość, jaka zmieści ci się na kartę SD. Ta może być o wielkości do 32GB. Po zapełnieniu karty jest najstarszy zapis skasowany. Jest tak zapewnione, iż aktualna sytuacja, którą należy zarejestrować jest za każdym razem zachowana.

funkcja SOS
za pomocą funkcji SOS można zamykać zapisy, które mają zostać zapisane a nie mają być skasowane ani przy samoczynnym kasowaniu starych zapisów przy nagrywaniu w pętli. Do użytecznych funkcji należy także możliwość nagrywania według detekcji poruszania i zabudowany mikrofon z głośnikiem.

PRZYMOCUJESZ NA PRZEDNIĄ SZYBĘ SAMOCHODU DOSTAWCZEGO albo CIĘŻARÓWKI

Dzięki konstrukcji możesz sobie kamerę z uchwytami nastawić do takiej pozycji, iż zwiera prostopadły kąt 180° co jest potrzebne do przymocowania na prostopadłych szybach samochodów dostawczych i ciężarowych.

przejrzyste menu w języku czeskim
Sprawą oczywistą jest menu w języku czeskim. Na ekranie LCD 1,5" nastawisz sobie wygodnie wszystkie funkcje kamery samochodowej. Włączyć/Wyłączyć możesz detekcję poruszania, nagrywanie dźwięku, G-czujnik i inne. Możesz ustawić język, datę i czas, wygasanie ekranu, automatyczne wyłączanie i sporo innych funkcji.

Zanotuj sobie swoje sportowe wyczyny samochodowe!
Kamerę samochodową możesz wykorzystywać także do innych celów niżeli tylko jako pomocnika na drogach. Nakręć i przechowaj sobie tak na zawsze przeżycia samochodowe swoje i twoich przyjaciół z torów treningowych i wyścigowych, z amatorskich lub profesjonalnych wyścigów.

Podobne produkty w kategorii Rejestratory samochodowe