Philips QP 6620 Ocena produktu:

od 449,00 PLN

  • Producent: Philips
  • Kategoria: Golarki
Oferty (3)
Opis produktu

Charakterystyka produktu przejrzyj, co potrafi OneBlade Pro Face + Body Przycinanie zarostu na twarzy Dzięki dostosowywanej nasadce grzebieniowej z 14 blokowanymi ustawieniami przytniesz zarost na twarzy na dowolną długość od 0,4 do 10 mm.

Golenie i stylizacja zarostu na twarzy OneBlade poradzi sobie z goleniem zarostu o każdej długości. Dodatkowo, nie goli tak krótko jak klasyczne ostrza, żeby nie podrażniać skóry. Dwustronne ostrze pozwala stworzyć precyzyjne krawędzie.

Przycinanie zarostu na ciele Jeśli chcesz przyciąć włosy na ciele, załóż nasadkę grzebieniową do ciała, która przycina na długość 3 mm. Golenie bez podrażnień, nawet w miejscach wrażliwych by ogolić miejsca wrażliwe jak pachy czy okolice intymne załóż nasadkę ochronną, która na dodatek zabezpiecza przed podrażnieniami.

Poznaj bliżej maszynkę, z którą polubisz golenie Wyjątkowa technika OneBlade zezwala na przycinanie, modelowanie i golenie, upraszczając Ci stylizację zarostu i golenie ciała. Błyskawicznie poruszający się nożyk (200 ruchów na sekundę) działa sprawnie nawet w przypadku kilkudniowego zarostu.

Dzięki powłoce gwarantującej poślizg i zaokrąglonym końcówkom golenie jest łatwiejsze i bardziej wygodne. Dwustronne ostrze z łatwością nadasz zarostowi odpowiadający Ci wygląd. Dwustronne ostrze dopasowuje się do kształtu twarzy, pozwala na golenie w każdym kierunku i dokładną stylizację ze gustownymi krawędziami albo prostymi liniami.

Na mokro czy na sucho? Możesz golić się tak, jak lubisz. Użyj pianki albo żelu do golenia albo skorzystaj z OneBlade pod prysznicem. Ponadto jego wodoodporna budowa oznacza,wystarczy opłukać go pod bieżącą wodą, żeby go wyczyścić.

Do 4 miesięcy* na jednym ostrzu! Ostrze jest wytrzymałe i wystarczy na nawet 4 miesiące użytkowania bez konieczności wymiany*.* słuszny sposób golenia. W sytuacji pełnego golenia 2 razy w tygodniu. Rzeczywiste efekty mogą się różnić.

Co sądzą inni o OneBlade? Poznaj opinie tych, którzy już używali maszynki OneBlade Krócej czy dłużej?:) Nowa maszynka Philips upraszcza zadanie, nawet dla wrażliwców! lukaszmakeup Pierwsza stylizacja i efekt OneBlade jaki zamierzałem DGOfficiaaal Efekt maszynki OneBlade Pro od Philipsa, zadawalający i szybki, bez podrażnień i zacięć.

Polecam każdemu kto potrzebuje prędkiej korekty zarostu w domu jak i podróży. Możliwość prędkiego płukania pod bieżącą wodą także na plus. Macrro W zestawie sprawdź, co znajduje się w opakowaniu Porównaj Wybierz, która maszynka OneBlade najistotniej Ci odpowiada OneBlade Pro Face + Body QP6620/20OneBlade Pro QP6505/21ZastosowanieDo twarzy i ciałaDo twarzyPrzycinanieGolenieNadawanie kształtuStosowanie na mokro i na suchoNasadki do twarzyRegulowana nasadka z 14 ustawieniami długości (0,4-10mm)dostosowywana nasadka z 9 ustawieniami długości (od 0,5 do 7 mm)Nasadki do ciałaNasadka grzebieniowa do ciała (3mm), nasadka ochronna do ciałaCzas działania90 minut60 minutŁadowanie1 godzina1 godzinaWyświetlaczCyfrowy ekran LEDBrak, 3 wskaźniki LED stanu akumulatoraW zestawiePodstawa ładująca, etui podróżne, dodatkowe wymienne ostrza,uzupełniające ostrze do ciałaKolorCzarny i metalicznyCzarny, zielony (limonka) i srebrny

Podobne produkty w kategorii Golarki