Philips HR 3655 Ocena produktu:

od 189,00 PLN

oszczędzasz do 81%

  • Producent: Philips
  • Kategoria: Blendery
  • Moc: 1400 W
  • Ilość prędkości: 4
  • Kolor: stalowy, srebrny
Oferty (6)
Opis produktu

Dzięki technice ProBlend 6 3D, mocy 1400 W i prędkości do 35 000 obr./min możesz delektować się subtelniejszymi koktajlami i przecierami o idealnym smaku i adekwatnej strukturze. Udowodniono, że motywuje to użytkowników do powiększenia ilości owoców i warzyw w codziennej diecie.

O 50% skrupulatniejsze miksowanie* Inspiruje 80% użytkowników do pokaźniejszego spożycia owoców i warzyw* - 1400 W - ProBlend 6 3D - Szklany dzbanek o objętości 2 l - 2 pojemniki produktywny silnik o mocy 1400 W zapewnia subtelniejsze przeciery Drobniejsze mieszanie owoców i warzyw dzięki silnikowi o mocy 1400 W.

nowoczesna technika miksowania ProBlend 6 3D Stworzyliśmy technikę ProBlend 6 3D, dzięki której wszystkie składniki koktajlu są prawidłowo zmiksowane, a elementy odżywcze zostają uwolnione z owoców, warzyw i orzechów.

Następnie składniki te są prosto przyswajane poprzez organizm. Do 35 000 obr./min szybkość 35 000 obr./min zagwarantuje perfekcyjne miksowanie i jeszcze zdrowsze koktajle. 2-litrowy, szklany dzbanek — teraz koktajlu wystarczy dla każdego Wszyscy uwielbiają smaczne koktajle.

W naszym dzbanku zmieszczą się aż 2 litry napoju, dlatego możesz go przyrządzić dla całej rodziny (albo zostawić część na później). Tryb ręczny z rozmaitymi opcjami szybkości Od finezyjnego miksowania miękkich owoców po aktywne przetwarzanie twardszych owoców i warzyw.

Dzięki najróżniejszym ustawianym ręcznie opcjom szybkości wybór należy do Ciebie. Wstępnie ustawiony program do przygotowywania koktajli Wstępnie ustawiony program ułatwiający przygotowywanie domowych koktajli.

Dzbanek blendera można myć w zmywarce Wszystkie odłączane części blendera producenta Philips można myć w zmywarce — z wyjątkiem części tnącej, którą można z łatwością opłukać. Podstawę starczy przetrzeć w razie zapotrzebowania.

Zdejmowane ostrza upraszczają płukanie by wyczyścić ostrza blendera, wystarczy odłączyć je od dzbanka blendera i opłukać. Nie można ich myć w zmywarce, aby nie utraciły ostrości. 2-letnia światowa gwarancja Nasze blendery objęte są 2-letnią światową gwarancją, która zagwarantuje optymalnyą jakość i produktywność przez długi czas.

2 praktycznie nietłukące się tritanowe pojemniki Przygotuj koktajl od razu w pojemniku do picia i zabierz go ze sobą! W skład zestawu blendera wchodzą 2 wytrzymałe tritanowe pojemniki o objętości 600 ml.

dzisiaj możesz przygotować w nich koktajle i zabrać je ze sobą, bo łatwo zmieszczą się w torbie albo plecaku....

Podobne produkty w kategorii Blendery