Kenwood SMP060 Ocena produktu:

od 139,99 PLN

  • Producent: Kenwood
  • Kategoria: Blendery
  • Rodzaj: kielichowy
  • Kolor: srebrny, szary
Oferty (2)
Opis produktu

Zbilansowana, zdrowa dieta oraz codzienna porcja ruchu pozwalają wydajnie dbać o świetną formę i kondycję organizmu. W dobie przetworzonej żywności, wybór trafnych produktów jest coraz trudniejszy.

Aby zadbać o świeże, bogate w witaminy i mikroelementy menu dla siebie i całej rodziny, przyrządzaj samodzielnie zdrowe posiłki, koktajle i przekąski. Z linią fachowych, kompaktowych blenderów Smoothie to go Kenwood będzie to prostsze niżeli myślisz!

Łatwe w obsłudze i czyszczeniu, bezawaryjne, dzięki solidnemu, 300-watowemu silnikowi i wytrzymałym ostrzom ze stali nierdzewnej, wytwarzane z materiałów najwyższej jakości będą niezawodną pomocą w walce o zdrowa dietę.

nowe możliwości w dbaniu o zdrową dietę Czy wiesz, że jagody goji są bogate w antyoksydanty i witaminę A, dzięki temu chronią skórę przed uszkodzeniami i wzmacniają układ odpornościowy, a awokado w jednonienasycone kwasy tłuszczowe, które pomagają ograniczyć stężenie cholesterolu? Z kolei mleko migdałowe posiada niewielką ilość tłuszczu, ale dużą dawkę energii i białek, a woda kokosowa to naturalny napój izotoniczny.

Jest niemało wartościowych towarów, które warto włączyć do codziennej diety, aby dbać o zdrowie i kondycję organizmu. Jak to zrobić? Odpowiedź jest prosta – za pomocą blendera Smoothie to go sport, który już w 30 sekund przygotuje dla Ciebie odżywczy koktajl!

To rewelacyjna propozycja dla wszelkich kochających sport i energiczny tryb życia. Blender pozostał wyposażony w dwa 0,6-litrowe zbiorniki w formie bidonów, w których możesz wziąć swoje zdrowe smoothie na rower, trening, spacer lub do pracy.

pozostały wykonane z odpornego na uszkodzenia mechaniczne i matowienie tritanu, dzięki czemu choćby jak je upuścisz, nie zbiją się. Wielka moc w kompaktowej formie genialne rezultaty blendowania potężny, 300-watowy silnik oraz wytrzymałe ostrza ze stali nierdzewnej, które łatwo poradzą sobie choćby z najtwardszymi owcami i warzywami.

Dzięki dwóm opcjonalnym prędkościom blendowania, a także funkcji pracy pulsacyjnej możesz kontrolować stopień rozdrobnienia komponentów i konsystencję przygotowanych koktajli. Bezusterkowe ostrza łatwo skruszą także lód.

Komfort wykorzystywania Kompaktowe wymiary blendera powodują, iż jest nieskomplikowany w przechowywaniu. Także czyszczenie jest bardzo proste – można myć go w zmywarce, a dzięki specjalnemu mechanizmowi łatwo demontować ostrza.

Z blenderem Smoothie to go sport przygotowanie ulubionego koktajlu zajmie zaledwie 30 sekund, w trzech prostych krokach: wybierz komponenty, zmiksuj i zabierz ze sobą w poręcznym kielichu – bidonie. Został także zaopatrzony w ergonomiczne wieczko, uniemożliwiające rozlaniu napoju.

Obroty gwarantujące sprawność O wydajności i funkcjonalności blendera decyduje także liczba obrotów, wykonywanych poprzez noże na minutę. Im jest ich więcej, tym trudniejszym zadaniom w kuchni może sprostać urządzenie.

Ostrza w Smoothie to go Kenwood osiągają aż 20.000 obrotów/minutę, co pozwala uzyskać zawsze perfekcyjne rezultaty pracy w krótszym czasie. By przyrządzone potrawy miały adekwatnyą konsystencję, blendery mają różne poziomy prędkości rozdrabniania.

sporym udogodnieniem jest także funkcja turbo, która widocznie przyśpiesza moment obrotowy. Tak zaopatrzony sprzęt będzie niezawodnym pomocnikiem w rutynowym gotowaniu. Jakość i bezpieczeństwo Blender Smoothie to go sport jest nie tylko staranny, szybki i wygodny w wykorzystywaniu, ale też bezpieczny i bezawaryjny.

ma mechanizm blokujący, dla pełnej ochrony w trakcie pracy, a jego części zostały tworzone z najtrwalszych materiałów, np. TRITANU wolnego od BPA, dzięki temu jest kompletnie bezpieczny w zetknięciu z produktami spożywczymi.

Wieloletnie doświadczenie w produkowaniu fachowych sprzętów AGD oraz bezkompromisowa jakość, z których słynie firma Kenwood są gwarancją bezusterkowej pracy urządzenia przez lata. Blender Smoothie to go sport jest nie tylko staranny, prędki i komfortowy w używaniu, lecz też bezpieczny i niezawodny.

ma mechanizm blokujący, dla pełnej ochrony podczas pracy, a jego elementy pozostały wyprodukowane z najtrwalszych materiałów, np. TRITANU wolnego od BPA, dzięki czemu jest całkowicie bezpieczny w zetknięciu z produktami spożywczymi.

Wieloletnie doświadczenie w wytwarzaniu profesjonalnych sprzętów AGD, a także bezkompromisowa jakość, z których słynie firma Kenwood są gwarancją bezusterkowej pracy urządzenia poprzez lata.

Podobne produkty w kategorii Blendery