• Producent: Kenwood
  • Kategoria: Blendery
  • Rodzaj: kielichowy
  • Moc: 1600 W
  • Kolor: czarny, srebrny

BLEND – Xtreme Kenwood – fachowe wsparcie w zdrowym odżywianiu Blend-Xtreme to inspirująca propozycja dla amatorów zdrowego trybu życia i zbilansowanej diety, bogatej w naturalne produkty i wartości odżywcze.

Najsilniejszy wśród blenderów kielichowych Kenwood ułatwi przygotowywanie dań i napojów z ulubionych owoców i warzyw. Bardzo potężny silnik oraz 3 dedykowane programy pracy pozwolą wykreować jedwabiście gładkie koktajle, mrożone napoje, soki, a także pełne błonnika zupy.

Ultra trwałe ostrza Helix Force, wykonane ze stali rdzoodpornej, bez trudu poradzą sobie nawet z najtwardszymi składnikami, zachowując jednocześnie ich wartości odżywcze. Blender z łatwością kruszy lód oraz mieli ziarna, orzechy, zioła i przyprawy, umożliwiając eksperymentowanie z nowymi kombinacjami we własnej kuchni.

Moc ma w naturze wyekwipowany w mocny, 1600-watowy silnik, Blend-Xtreme pozwoli uwolnić kulinarną kreatywność. Siła ponad 30.000 obrotów na minutę zezwala na blendowanie wszelkich składników, bez utraty witamin i wartości odżywczych.

Tak konkretnych i innowacyjnych technologicznie blenderów używają profesjonalni szefowie kuchni w swoich restauracjach. Pełne korzystanie z jego mocy i fukcji pozwala na zabezpieczenie przed przegrzaniem i wentylacja silnika.

Gdy temperatura silnika jest za wysoka, urządzenie samo się wyłącza. Starczy wtedy poczekać aż ostygnie, po czym nacisnąć przycisk reset w podstawie. Nieskończone możliwości Blend Xtreme zastępuje sporo maszyn kuchennych, wykonując dziesiątki czynności, związanych z przygotowaniem posiłków.

Te, które wykreujesz przy jego pomocy będą zdrowe i pełnowartościowe. Urządzenie przetwarza owoce i warzywa w taki sposób, aby były najlepiej przyswajane i nie utraciły cennego błonnika, witamin, minerałów ani antyoksydantów.

Dzięki mocy blendera, nawet skórki czy pestki warzyw i owoców można skrupulatnie sproszkować, a po zblendowaniu z innymi składnikami, podawać w formie zdrowych dań, napojów i przekąsek. Wszechstronny blender pozwala wykreować nie tylko aksamitne smoothie, soki z ulubionych owoców i warzyw czy pełne błonnika zupy kremy, lecz też orzeźwiające sorbety i domowe lody, prawdziwe masło i śmietanę, pasty oraz smarowidła do pieczywa lub aromatyczny hummus.

Amatorów zdrowej żywności uraduje możliwość przygotowania własnej mąki np. Z orkiszu, owsa lub pszenicy oraz mlek z orzechów, ryżu albo soi. Urządzenie pomoże również w przemyceniu warzyw w barwnych daniach dla dzieci, a zwolennicy Raw food ( minimalistycznej diety ) mogą wykorzystać jego możliwości w komponowaniu codziennego menu, według zasady podgrzewania części tylko do 40 stopni.

Dzięki innowacjom technologicznym, Blend Xtreme przetwarza produkty, nie pozbawiając ich cennych części, minerałów i witamin. Ostrza Helix Force Ultra trwałe, 6-strefowe ostrza z hartowanej stali rdzoodpornej gwarantują efektywność i odporność urządzenia.

Zostały rozdzielone separatorami, uniemożliwiającymi blokowaniu się elementów, podczas blendowania. Dzięki tej innowacji nawet kruszenie lodu czy zamrożonych owoców jest szczególnie proste. Dwa stopnie: mieszania i rozdrabniania tworzą wir podczas pracy, dzięki temu nie trzeba dodawać płynów, żeby zblendować twarde elementy.

za każdym razem perfekcyjne rezultaty Obsługa tego postępowego blendera jest przyjemna i instynktowna. Został zaprojektowany z myślą jednocześnie o prawo-, jak i leworęcznych użytkownikach, a także zaopatrzony w prosty system zakładania kielicha na bazę typu DROP ON i ergonomiczny mieszak w komplecie.

Najwyższa jakość tworzyw i wykonania, a także nowoczesny systemy, gwarantują pełne bezpieczeństwo stosowania blendera. Jakiekolwiek nieprawidłowe złożenie elementów urządzenia powoduje jego zatrzymanie, a podstawa została wyposażona w mistrzowskie systemy, zabezpieczające przed przegrzaniem.

Kompaktowy oraz ergonomiczne miejsce na zwinięcie kabla usprawnia jego przechowywanie. Bezpieczeństwo wykorzystywania aby korzystanie z jego wszechstronnych możliwości było w pełni bezpieczne, posiada blokadę, dzięki której nie uruchomi się, gdy jest niepoprawnie zmontowany i zatrzyma się, gdy kielich zostanie uniesiony podczas pracy.

Ultra odporny kielich Kielich blendera Blend Xtreme, tworzony z trwałego i wytrzymałego TRITANU, gwarantuje komfort w trakcie przygotowywania dań. To wytrzymałe tworzywo nie posiada bisfenolu A (BPA), dlatego jest bezpiecznie w zetknięciu z produktami spożywczymi.

objętość aż 2 litrów pozwala uzyskać dużą porcję orzeźwiającego koktajlu owocowego, soku warzywnego, zupy lub dania dla dzieci. Wszystkie kielichy Kenwood mają wewnątrz szereg żeber, pomocnych w rozdrabnianiu, których zadaniem jest produktywne rozkładanie komponentów, aby na ściankach nie osadzały się nieprzetworzone resztki.

praktyczna podziałka na kielichu upraszcza odmierzenie dowolnej porcji. Wygoda pracy Pomimo szerokiej mocy i progresywnych funkcji, progresywny Blend Xtreme- jest komfortowy i instynktowny w obsłudze. Specjalny uchwyt zagwarantuje proste zdejmowanie pokrywy z kielicha, a antypoślizgowa rączka uniemożliwia uszkodze

Podobne produkty w kategorii Blendery