Blendtec Total Ocena produktu:

od 2350,00 PLN

  • Producent: Blendtec
  • Kategoria: Blendery
  • Moc: 1560 W
  • Kolor: czarny, biały, czerwony
Oferty (3)
Opis produktu

Blendtec to amerykańska firma, która produkuje najmocniejsze i najlepsze blendery na świecie! Każde urządzenie producenta projektowane jest tak, żeby maksymalnie zaspokoić Twoje potrzeby. Blendtec to nowoczesny sprzęt kuchenny, który ułatwi przygotowywanie, a nawet gotowanie koktajli, zup krem, warzywno- owocowych napojów i deserów.

Total Blender to nabardziej kompaktowy model blendera, który posiada podstawowe i niezbędne funkcje wszystkich urządzeń marki. Ma 6 automatycznych programów, w których dostosowano szybkość, a także ilość obrotów ostrza do następujących czynności: - smoothie: znakomity do gęstych koktajli, - ice cream: przygotujesz dzięki niemu pyszne lodowe desery, - whole juice: ten program zblenduje warzywa i owoce na pełnowartościowy sok, - hot soup: optymalna szybkość nie tylko zmiksuje,w dodatku podgrzeje komponenty na kremową, gorącą zupę, - mixed drinks: dzięki czemu programowi wymieszasz np.

mleczny shake albo mrożoną kawę, - batters: program o mniejszej prędkości przydatny m.in. Do rozrabiania ciast. Dodatkowo, jak stwierdzisz,elementy nie są wystarczająco zblendowane, to możesz przejąć całkowitą kontrolę nad pracą urządzenia i wybrać jedną z 5 prędkości obrotowych lub skorzystać z funkcji blendowania pulsacyjnego.

Blender instynktowny panek dotykowy z czytelnym wyświetlaczem, który przypomina ekran smartfona. Bez problemu z jego obsługą poradzi sobie każdy domownik. Panel zabezpieczony jest przed wilgocią, ma gładką powierzchnię i jest łatwy do utrzymania w czystości.

Kwadratowy kielich wyjątkowy, stosownie wyprofilowany kształt, który uniemożliwia przyleganiu blendowanych cząstek do ścian kielicha. Tworzony z tritanu, jest bardzo solidny i nie absorbuje smaków ani zapachów.

Sekretem niezwykłej produktywności urządzenie jest grube śmigło zamiast ostrza. Tak skonstruowany mechanizm zasysa komponenty do środka, a nie je wypycha ku górze kielicha. Dzięki temu mamy znakomicie rozdrobnione, a nie rozerwane elementy, które stworzą jednolitą masę.

Śmigło jest nietrudne w czyszczeniu i nigdy się nie stępi. Solidny silnik to prawdziwy motor napędowy wszelkich blenderów producenta. Maksymalna moc 3,0 KM zagwarantuje wysokie obroty potrzebne do skruszenia lodu czy zmielenia kawy.

Dla uzyskania trafnej dla siebie konsytencji, wybieramy i ustawiamy trafne obroty: niskie, przeciętne czy maksymalne sięgające nawet 28.000 obr /min. Czas blendowania jest wyświetlany na panelu.

Trwałe materiały i jakość wykonania poparta jest 8-letnią gwarancją. Na dodatek we wszelkich blednerach wykorzystano trwałą, stalową przekładnię napędu, która jest najszczególniej wrażliwą częścią każdego blendera.

W urządzeniach Blendtec jest istotnie trwała i odporna na długoletnią, intensywną eksploatację. Utrzymanie urządzenia w czystości jes wyjątkowo proste. Starczy nalać do kielicha trochę wody z płynem i uruchomić urządzenie.

Następnie wylewamy wodę z kielicha i przepłukujemy go pod bieżącą wodą. Właściwości: - materiał: stal nierdzewna, tritan, - wymiary: 18 x 38 x 23 cm, - waga urządzenia: 3,3 kg, - maksymalna moc silnika (KM): 3.0, - maksymalna moc silnika (W): 1560, - pojemność kielicha: 1,1 litra, - kielich wytworzony z tritanu: materiał wytrzymały na uszkodzenia, wygięcie i zbicia, - 6 automatycznych programów, w których dobrano szybkość i ilość obrótów śmigła do wykonywanej pracy, - liczba ustawień prędkości: 5, - tryb pulsacyjny, - grube śmigło zamiast ostrza: tworzone ze stali, nietępiące się, - dotykowy panel, - metalowa przekładnia napędu, - szykowny, postępowy design pasujący do każdej kuchni, - 8 lat gwarancji.

Współpracujemy z oficjalnym dystrybutorem firmy Blendtec w Polsce. Nabywając w naszym sklepie, posiadają Państwo gwarancję zakupu oryginalnego towaru. Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - napisz albo zadzwoń!

tel. 660 56 57 58 e-mail: bok@kuchniapremium.pl

Podobne produkty w kategorii Blendery