Blendtec Professional 800 Ocena produktu:

od 4690,00 PLN

  • Producent: Blendtec
  • Kategoria: Blendery
  • Moc: 1800 W
  • Kolor: czarny
Oferty (2)
Opis produktu

Blendtec to amerykańska producent, która produkuje najistotniejsze i najlepsze blendery na świecie! Każde urządzenie marki projektowane jest tak, aby maksymalnie zaspokoić Twoje zapotrzebowania. Blendtec to innowacyjny sprzęt kuchenny, który ułatwi przygotowywanie, a nawet gotowanie koktajli, zup krem, warzywno- owocowych napojów i deserów.

Blender Pro 800 to wyjątkowe połączenie mocy i komfortu pracy! Urządzenie wyekwipowane jest we wszystkie funkcje, które są konieczne do szybkiego przygotowania różnorodnych zdrowych potraw z warzyw, owoców i nie tylko!

na dodatek bleder jest najszczególniej cichym urządzeniem na rynku. Blender ma 6 automatycznych programów, w których przypasowano szybkość oraz ilość obrotów ostrza do następujących czynności: - smoothie: rewelacyjny do gęstych koktajli,- ice cream: przygotujesz dzięki niemu pyszne lodowe desery,- whole juice: ten program zblenduje warzywa i owoce na pełnowartościowy sok,- hot soup: trafna prędkość nie tylko zmiksuje,ponadto podgrzeje komponenty na kremową, gorącą zupę,- mixed drinks: dzięki niemu przygitujesz znakomicie wymieszane drinku lub mrożoną kawę,- batters: program o mniejszej szybkości przydatny m.in.

do rozrabiania ciast. Na dodatek, jak stwierdzisz,składniki nie są wystarczająco zblendowane, to możesz przejąć pełną kontrolę nad pracą urządzenia. Dopasuj prędkość obrotową przy pomocy płynnej skali, sterowanej komfortowym suwakiem lub skorzystaj z funkcji blendowania pulsacyjnego.

Blender instynktowny panel dotykowy z czytelnym wyświetlaczem, który przypomina wyświetlacz smartfona. Bezproblemowo z jego obsługą poradzi sobie każdy domownik. Panel zabezpieczony jest przed wilgocią, ma gładką powierzchnię i jest przystępny do utrzymania w czystości.

Kwadratowy kielich nieszablonowy, trafnie wyprofilowany zarys, który uniemożliwia przyleganiu blendowanych cząstek do ścian kielicha. Wykonany z tritanu, jest szczególnie potężny i nie absorbuje smaków ani zapachów.

Sekretem niezwykłej sprawności urządzenie jest grube śmigło zamiast ostrza. Tak skonstruowany mechanizm zasysa składniki do środka, a nie je wypycha ku górze kielicha. Dzięki temu mamy świetnie rozdrobnione, a nie rozerwane komponenty, które stworzą jednolitą masę.

Śmigło jest nietrudne w czyszczeniu i nigdy się nie stępi. Konkretny silnik to prawdziwy motor napędowy wszelkich blenderów marki. Maksymalna moc 3,8 KM zagwarantuje wysokie obroty konieczne do skruszenia lodu czy zmielenia kawy.

Trwałe materiały i jakość wykonania poparta jest 8-letnią gwarancją. Dodatkowo we wszelkich blednerach wykorzystano trwałą, stalową przekładnię napędu, która jest najszczególniej wrażliwą częścią każdego blendera.

W urządzeniach Blendtec jest szczególnie trwała i oporna na długoletnią, intensywną eksploatację. Blender Pro 800 zaopatrzony został w dopełniającą osłonę wyciszająca, która powoduje, iż Pro800 jest jednym z najcichszych blenderów na rynku!

Utrzymanie urządzenia w czystości jes bardzo proste. Starczy nalać do kielicha trochę wody z płynem i uruchomić urządzenie na program clean. Następnie wylewamy wodę z kielicha i przepłukujemy go pod bieżącą wodą.

parametry:- materiał: stal nierdzewna, tritan,- wymiary: 22 x 44 x 23 cm,- waga urządzenia: 7,5 kg,- maksymalna moc silnika (KM): 3.8,- maksymalna moc silnika (W): 1800,- pojemność kielicha: 1,1 litra,- kielich wyprodukowany z tritanu: materiał wytrzymały na uszkodzenia, wygięcie i zbicia,- 6 automatycznych programów, w których dobrano prędkość i liczba obrótów śmigła do wykonywanej pracy,- ilość ustawień prędkości: 11,- tryb pulsacyjny,- osłona wyciszająca, która przyczynia się do cichej pracy blendera nawet na najwyższych obrotach,- grube śmigło zamiast ostrza: wytwarzane ze stali, nietępiące się,- dotykowy panel,- metalowa przekładnia napędu,- wyszukany, nowoczesny design pasujący do każdej kuchni,- 8 lat gwarancji.

Współpracujemy z oficjalnym dystrybutorem firmy Blendtec w Polsce. Kupując w naszym sklepie, posiadają Państwo gwarancję zakupu oryginalnego produktu. Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - napisz albo zadzwoń!tel.

660 56 57 58e-mail: bok@kuchniapremium.pl

Podobne produkty w kategorii Blendery